Corona proof trainen voor de jeugd!

29 januari 2021


Helaas mag onze jeugd momenteel niet binnen trainen, maar dat betekend niet dat ze helemaal niet kunnen trainen. Ondanks dat de buitenbanen nog niet gereed zijn is onze trainer Rob van der Draai, Tennis4U, zeer creatief!

'Tennissen kun je overal. Niet op de baan? Dan gewoon op straat!' zegt hij.

In het grote volleycircuit oefent de jeugd hun volleys door tussen de lijnen door en erover heen te spelen; van breed naar smal, van hoog naar laag. Daarnaast zijn er verschillende andere spellen/activiteiten om te werken aan de verschillende slagen en conditie. Zelfs door een beetje vorst liet de jeugd zich niet tegenhouden! 

Bedankt voor je inzet en het initiatief Rob! En natuurlijk ook onze jeugd bedankt voor jullie inzet en enthousiastme tijdens de trainingen! 🍀🎾

Zie alle foto's in de bijlage van dit bericht.

Nieuwscategorieën Jeugdnieuws

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 508 129

Tennis- en padelvereniging De Heksenmeppers

Touwslag 4
3421JG Oudewater

KVK-nummer

40478568