Onze clubkampioenen!

18 juni 2022


Onze clubkampioenen 🏆🎾

De finaledag was super! Bijzonder om te melden is dat de GD8 wel 3.5 uur duurde 😅
Verder is alles goed verlopen, het weer was prima en zelfs die ene woensdag dat het de hele dag regende kon er toch gewoon gespeeld worden. Iedereen was in goede doen, de EC leden hadden er zin in en zelfs de bananen waren happy!
De clubkampioenen en de tweede plaatsen kregen heerlijke flesjes bier van De Dorstige Geelbuik of een fles wijn van Grandi Vini cadeau, voorzien van een cadeaubon van e&voud. Als extra prijs werden er 4 kaarten voor Hansklokandfriends verloot, beschikbaar gesteld door Festivity King!!!
Een mooie, zonnige finaledag, met hapjes van Tennis en horecacentrum touwslag maakten dit toernooi weer tot een succes 💪
Alle deelnemers: bedankt voor een top toernooi!

Nieuwscategorieën Nieuws Senioren

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 348 508 129

Tennis- en padelvereniging De Heksenmeppers

Touwslag 4
3421JG Oudewater

KVK-nummer

40478568